Z aktualnych miotów mamy wolne, nie zarezerwowane szczenięta.

Zawsze kojarzymy rodziców tak aby, szczenięta wolne były od chorób genetycznych ; miopatia, narkolepsja, zapaść wysiłkowa, postępujący zanik siatkówki i nie zachorowały na parakeratozę nosa. 

 Aktualności najszybciej pojawiają się na naszym facebooku 

labrador ze szczeniakiem-miot labradorki

Ciąża suni, codzienna troska i opieka nad szczeniaczkami oraz praca nad ich socjalizacją uczy nas anielskiej cierpliwości, potęguje bezwarunkową miłość i daje poczucie uczestniczenia w duchowym cudzie jakim jest nowe życie.

Szczenięta gotowe  do opuszczenia hodowli.

Maluszki trafiają do nowych domów zdrowe, odrobaczone, zaszczepione zgodnie z wiekiem, nauczone jedzenia suchej karmy i doskonale zsocjalizowane. Możemy pochwalić się dużym doświadczeniem w odchowywaniu szczeniąt i rosnącą pasją z jaką to robimy.

Jak pracujemy nad socjalizacją maluszków?

-Szczenięta odchowywane są w domu więc spokojnie  reagują na różne domowe hałasy i dźwięki np. wiatrak, odkurzacz, muzykę, telewizję itp.

-Uczymy samodzielnej i grupowej zabawy bez zadawania bólu i bardzo różnymi zabawkami.

-Zapewniamy kontakt z z różnymi ludźmi aby sprawiał naszym szczeniętom przyjemność, są wielokrotnie podnoszone, trzymane, przytulane, dotykane po brzuszku, łapkach, uszkach, mordce – przyzwyczajone do zabiegów higienicznych - obcinania pazurków, otwierania pyszczka itp.

- Szczeniaczki są wychowane tak, aby szybko i bezbłędnie przybiegać na wołanie na hasło „ dzieci, dzieci!”, budząc się nawet z najgłębszego snu.

- Dzieci uczone są powolnego chrupania suchego jedzonka ( jedzą w różnych miejscach w domu, ogródku, razem i pojedynczo, z różnych miseczek i pojemników i szukając rozsypane chrupeczki ).

- Maluszki poznają wszystkie pomieszczenia w domu i śpią w różnych miejscach, na różnych posłaniach.

-Szczenięta biegają, bawią się w zróżnicowanym  terenie o różnych porach dnia i podczas różnej pogody np. spacer nocą, po ciemku, spacer w czasie ulewnego deszczu.

-Maluchy chodzą po różnych powierzchniach: kafle, dywan, panele, beton, kamienie, piasek, trawa itp.

-Stawiamy naszym pociechom wiele wyzwań np. przechodzenie przez tunel, wychodzenie z dużego kartonowego pudła, skakanie przez niskie przeszkody.

- W wieku 7 tygodni przeprowadzamy szczeniaczkom test osobowościowy Volharda.


Aktualności najszybciej pojawiają się na naszym facebooku
All rights reserved. Design: Magdalena Jeśman  linki