LABRADOR REPRODUKTOR - WARRABKOOK of Bohemia Bras zwany " HAPPY "

Zapraszamy do krycia wyłącznie suczki hodowlane, zarejestrowane w ZKwP. Krycie - inseminacja wykonywana przez weterynarza w warunkach domowych.

labrador retriever reproduktor

ur. 01 luty 2017 r. W hodowli Ta Bajka od 01 kwietnia 2017 r. Syn multichampiona; Marial Persona No Comments  i A True History of Bohemia Bras.... zobacz rodowód

WYSTAWY - oceny sędziów

Na wystawach; KIELCE, ŁÓDŹ, BRODNICA, LUBIN, CHOCEŃ, NOWY DWÓR MAZOWIECKI, TWARDY DÓŁ -WARRABKOOK of Bohemia Bras uzyskał oceny doskonałe, 2x cwc

Jean Louis Blais - "dobre proporcje, piękna głowa, w dobrym typie"

Piotr Król - " bardzo ładny solidnej konstrukcji, głowa pasująca do tułowia, energiczne chody"

Angel Maestro Lafuente - "piękna samcza głowa, piękne oko w kształcie i kolorze, doskonała klatka piersiowa, dobra kość, bdb kątowanie przodu i tyłu, dobra górna linia i osadzenie ogona, bardzo dobry ruch"

Ina Małecka -"dobrej wielkości o ładnej głowie, dobra szyja, dobra, głęboka klatka piersiowa, kończyny w normie, doskonały temperament"

Zofia Konderla - "doskonała wielkość i proporcje, doskonała górna i dolna linia, mocna samcza głowa, doskonały w typie ogon, szata, ruch, temperament"

WYNIKI BADAŃ WARRABKOOK of Bohemia Bras

normalne stawy biodrowe HD-A, prawidłowe stawy łokciowe ED-0/0

Przebadany genetycznie przez Laboratorium Laboklin:

prcd-PRA (postępujący zanik siatkówki) - Normal (wolny).

EIC (zapaść wysiłkowa) - N/N (wolny).

MIOPATIA - N/N (wolny).

NARKOLEPSJA - N/N (wolny) .

Genotyp umaszczenia - eeBB (czysty żółty, nie niesie genu czekoladowego)

CHARAKTER WARRABKOOK of Bohemia Bras

Happy jest "rodzynkiem" w naszej hodowli. Jest przyjażnie usposobiony do ludzi i wszystkiego co żywe. Jest psiakiem dość żywiołowym, chciałby zaprzyjaźniać się szybko na co nie wszyscy mu pozwalają. Kocha aport, wodę, zabawy z psami a nade wszystko pieszczoty i mizianie za uszami. Bywa uparty i czasami sprawdza gdzie kończy się wolność a zaczynają ograniczenia. Wiosną 2018 r. uczęszczał do psiej szkoły w której nabrał manier i dojrzał do miana psa towarzyszącego.

POTOMSTWO WARRABKOOK of Bohemia Bras


Czerwiec 2018 r. - dwa mioty z " czynnym udziałem" WARRABKOOK-a
 

11 czerwca 2018 ABRA Ta-Bajka urodziła 8 silnych, zdrowych szczeniąt
25 czerwca 2018 r. - miot 8 szczeniąt ze skojarzenia WARRABKOOK of Bohemia Bras i LANCJA Ta-Bajka
 

28 listopada 2018 urodziły się dzieci MOJEJ MILI Ta-Bajka i WARRABKOOKA of Bohemia Bras Miot liczny - 5 chłopców i 5 dziewczynek